Ansatte

Ledelse og administrasjon
nina 2
Nina Neset
daglig leder

Tlf.nr 66 10 69 01
Mob: 92 40 08 32
nina.neset@romerikerevisjon.no
oddny  foretrukket
Oddny Ruud Nordvik
avdelingsleder forvaltningsrevisjon og selskapskontroll
Tlf.nr: 66 10 69 02
Mob: 97 57 42 40
oddny.ruud.nordvik@romerikerevisjon.no
ingrid
Ingrid Heiene
regnskapsrevisjon
Tlf.nr: 66 10 69 27
Mob: 90 56 90 37
ingrid.heiene@romerikerevisjon.no
kristin 1 foretrukket
Kristin Hansstein
avdelingsleder regnskapsrevisjon

Tlf.nr: 66 10 69 03
Mob: 91 84 84 93
kristin.hansstein@romerikerevisjon.no
hege foretrukket
Hege Berntsen
sekretær
Tlf.nr: 66 10 69 00
Mob: 92 66 29 71
hege.berntsen@romerikerevisjon.no
Avdeling for regnskapsrevisjon
camilla foretrukket
Camilla Eide
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 04
Mob: 48 18 70 18
camilla.eide@romerikerevisjon.no
jan-arne foretrukket
Jan Arne Rasmussen
spesialrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 11
Mob: 97 69 10 85
jan.arne.rasmussen@romerikerevisjon.no
ann 2  foretrukket
Ann Tveter
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 06
Mob: 98 60 40 89
ann.tveter@romerikerevisjon.no
naheed - foretrukket
Naheed Esam
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 28
Mob: 97 47 64 74
naheed.esam@romerikerevisjon.no
Anders O. Formoe
spesialrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 17
Mob: 92 83 17 60
anders.o.formoe@romerikerevisjon.no
marion 2 foretrukket
Marion Hauan
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 05
Mob: 41 32 96 46
marion.hauan@romerikerevisjon.no
therese 2
Karen Therese B. Asak
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 13
Mob: 40 84 67 86
karen.therese.asak@romerikerevisjon.no
roger 2
Roger Gulbrandsen
spesialrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 17
Mob: 47 80 56 25
roger.gulbrandsen@romerikerevisjon.no
heidi 2
Heidi Sæther
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 23
Mob: 92 68 70 34
heidi.saether@romerikerevisjon.no
b%c3%b8rge 1
Børge Haukland
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 12
Mob: 92 61 77 68
borge.haukland@romerikerevisjon.no
kjell 2
Kjell Grøtte
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 22
Mob: 91 89 22 94
kjell.grotte@romerikerevisjon.no
mathy 1
Mathyvathany Thilakesan 
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 15
Mob: 46 47 17 97
mathyvathany.thilakesan@romerikerevisjon.no
bj%c3%b8rn 2
Bjørn Håkonsen
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 10
Mob: 93 06 26 88
bjorn.hakonsen@romerikerevisjon.no
Avdeling for forvaltningsrevisjon og selskapskontroll
inger-berit
Inger Berit Faller
seniorrådgiver
Tlf.nr: 66 10 69 09
Mob: 90 72 88 05
inger.berit.faller@romerikerevisjon.no
ellen
Ellen Bjørkum
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 07
Mob: 99 70 87 76
ellen.bjorkum@romerikerevisjon.no
hung 1
Hung Tien Vu
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 25
Mob. 45 46 86 53
hung.tien.vu@romerikerevisjon.no
%c3%98yvind ng 3
Øyvind Nordbrønd Grøndahl
prosjektleder forvaltningsrevisjon
Tlf.nr: 66 10 69 19
Mob: 41 59 66 58
oyvind.grondahl@romerikerevisjon.no
%c3%98yvind sf
Øyvind S. Førde
advokat
Mob: 45 25 65 55
øyvind.schage.forde@romerikerevisjon.no
dsc 3860-edit  hilde
Hilde Gamkinn
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 18
Mob: 97 16 06 47
hilde.gamkinn@romerikerevisjon.no
hanne foretrukket
Hanne Tømte
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 16
Mob: 95 93 07 65
hanne.tomte@romerikerevisjon.no
miriam 1
Miriam Sethne
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 24
Mob: 41 57 09 80
miriam.sethne@romerikerevisjon.no
dsc 3877-edit morten
Morten L. Kallevig
prosjektleder forvaltningsrevisjon
Tlf.nr: 66 10 69 08
Mob: 48 17 06 84
morten.kallevig@romerikerevisjon.no
Lik denne siden
Vi hjelper kommunene med:
Regnskapsrevisjon
Forvaltningsrevisjon
Selskapskontroll
Undersøkelser/granskning
Foredrag
Konsulenttjenester
Send oss en forespørsel:
Har du viktig informasjon, kontakt oss her
Vi hjelper kommunene med:
Regnskapsrevisjon
Forvaltningsrevisjon
Selskapskontroll
Undersøkelser/granskning
Foredrag
Konsulenttjenester
Send oss en forespørsel: