Ansatte

Ledelse og administrasjon
nina 2
Nina Neset
revisjonssjef

Tlf.nr 66 10 69 01
Mob: 92 40 08 32
nina.neset@romerikerevisjon.no
oddny  foretrukket
Oddny Ruud Nordvik
ass. revisjonssjef
Tlf.nr: 66 10 69 02
Mob: 97 57 42 40
oddny.ruud.nordvik@romerikerevisjon.no
ingrid
Ingrid Heiene (i permisjon)
regnskapsrevisjon
Tlf.nr: 66 10 69 27
Mob: 90 56 90 37
ingrid.heiene@romerikerevisjon.no
kristin 1 foretrukket
Kristin Hansstein
avdelingsleder regnskapsrevisjon

Tlf.nr: 66 10 69 03
Mob: 91 84 84 93
kristin.hansstein@romerikerevisjon.no
hege foretrukket
Hege Berntsen
sekretær
Tlf.nr: 66 10 69 00
Mob: 92 66 29 71
hege.berntsen@romerikerevisjon.no
Avdeling for regnskapsrevisjon
camilla foretrukket
Camilla Eide
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 28
Mob: 48 18 70 18
camilla.eide@romerikerevisjon.no
jan-arne foretrukket
Jan Arne Rasmussen
spesialrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 11
Mob: 97 69 10 85
jan.arne.rasmussen@romerikerevisjon.no
ann 2  foretrukket
Ann Tveter
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 06
Mob: 98 60 40 89
ann.tveter@romerikerevisjon.no
rri rgb symbol
Anders O. Formoe
spesialrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 17
Mob: 92 83 17 60
anders.o.formoe@romerikerevisjon.no
roger 2
Roger Gulbrandsen
spesialrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 17
Mob: 47 80 56 25
roger.gulbrandsen@romerikerevisjon.no
heidi 2
Heidi Sæther
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 23
Mob: 92 68 70 34
heidi.saether@romerikerevisjon.no
dsc 9489 tine kristin
Tine Kristin Granøien
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 04
Mob.:  91 87 06 49
tine.kristin.granoien@romerikerevisjon.no
b%c3%b8rge 1
Børge Haukland
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 12
Mob: 92 61 77 68
borge.haukland@romerikerevisjon.no
kjell 2
Kjell Grøtte
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 22
Mob: 91 89 22 94
kjell.grotte@romerikerevisjon.no
mathy 1
Mathyvathany Thilakesan 
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 15
Mob: 46 47 18 97
mathyvathany.thilakesan@romerikerevisjon.no
bj%c3%b8rn 2
Bjørn Håkonsen
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 10
Mob: 93 06 26 88
bjorn.hakonsen@romerikerevisjon.no
Avdeling for forvaltningsrevisjon og selskapskontroll
inger-berit
Inger Berit Faller
seniorrådgiver
Tlf.nr: 66 10 69 09
Mob: 90 72 88 05
inger.berit.faller@romerikerevisjon.no
ellen
Ellen Bjørkum
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 07
Mob: 99 70 87 76
ellen.bjorkum@romerikerevisjon.no
hung 1
Hung Tien Vu
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 25
Mob. 45 46 86 53
hung.tien.vu@romerikerevisjon.no
dsc 7244-edit tord
Tord  Willumsen
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69  14
Mob: 91 19 27 85
tord.willumsen@romerikerevisjon.no
%c3%98yvind ng 3
Øyvind Nordbrønd Grøndahl
oppdragsansvarlig forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 19
Mob: 41 59 66 58
oyvind.grondahl@romerikerevisjon.no
%c3%98yvind sf
Øyvind S. Førde
advokat
Mob: 45 25 65 55
øyvind.schage.forde@romerikerevisjon.no
dsc 3860-edit  hilde
Hilde Gamkinn
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 18
Mob: 97 16 06 47
hilde.gamkinn@romerikerevisjon.no
hanne foretrukket
Hanne Tømte
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 16
Mob: 95 93 07 65
hanne.tomte@romerikerevisjon.no
miriam 1
Miriam Sethne
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 24
Mob: 41 57 09 80
miriam.sethne@romerikerevisjon.no
dsc 3877-edit morten
Morten L. Kallevig
oppdragsansvarlig forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 08
Mob: 48 17 06 84
morten.kallevig@romerikerevisjon.no
Lik denne siden
Vi hjelper kommunene med:
Regnskapsrevisjon
Forvaltningsrevisjon
Selskapskontroll
Undersøkelser/granskning
Foredrag
Konsulenttjenester
Send oss en forespørsel:
Navn og etternavn
Epost
Telefon
Velg tjeneste:






Melding

Vi lagrer informasjon om deg slik at vi kan kontakte deg og sende deg relevant innhold per epost. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket. Les mer om vår personvernpolicy her.
Vår nettside bruker informasjonskapsler. romerikerevisjon.no bruker informasjonskapsler primært til trafikkmåling og innholdsoptimalisering. Fortsett å bruke siden som vanlig hvis du godtar dette. Les mer om vår bruk av informasjonskapsler  her
Har du viktig informasjon, kontakt oss her
Vi hjelper kommunene med:
Regnskapsrevisjon
Forvaltningsrevisjon
Selskapskontroll
Undersøkelser/granskning
Foredrag
Konsulenttjenester
Send oss en forespørsel: