Ansatte

Ledelse og administrasjon
Oddny%20%20FORETRUKKET
Oddny Ruud Nordvik
kst. revisjonssjef
Tlf.nr: 66 10 69 02
Mob: 97 57 42 40
oddny.ruud.nordvik@romerikerevisjon.no
Ingrid
Ingrid Heiene
regnskapsrevisjon
Tlf.nr: 66 10 69 27
Mob: 90 56 90 37
ingrid.heiene@romerikerevisjon.no
Nina%202
Nina Neset
kst ass.revisjonssjef
Tlf.nr 66 10 69 01
Mob: 92 40 08 32
nina.neset@romerikerevisjon.no
Kristin%201%20Foretrukket
Kristin Hansstein
avdelingsleder regnskapsrevisjon

Tlf.nr: 66 10 69 03
Mob: 91 84 84 93
kristin.hansstein@romerikerevisjon.no
%C3%98yvind%20NG%203
Øyvind Nordbrønd Grøndahl
kst. avdelingsleder forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 19
Mob: 41 59 66 58
oyvind.grondahl@romerikerevisjon.no
Hege%20FORETRUKKET
Hege Berntsen
sekretær
Tlf.nr: 66 10 69 00
Mob: 92 66 29 71
hege.berntsen@romerikerevisjon.no
Avdeling for regnskapsrevisjon
Camilla%20Foretrukket
Camilla Eide
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 28
Mob: 48 18 70 18
camilla.eide@romerikerevisjon.no
RRi%20RGB%20symbol
Anders O. Formoe
spesialrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 17
Mob: 92 83 17 60
anders.o.formoe@romerikerevisjon.no
Atle
Atle  Nordby
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 10
Mob: 95 81 21 38
atle.nordby@romerikerevisjon.no
Roger%202
Roger Gulbrandsen
spesialrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 17
Mob: 47 80 56 25
roger.gulbrandsen@romerikerevisjon.no
Heidi%202
Heidi Sæther
spesialrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 23
Mob: 92 68 70 34
heidi.saether@romerikerevisjon.no
DSC_9489%20Tine%20Kristin
Tine Kristin Granøien
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 04
Mob.:  91 87 06 49
tine.kristin.granoien@romerikerevisjon.no
B%C3%B8rge%201
Børge Haukland
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 12
Mob: 92 61 77 68
borge.haukland@romerikerevisjon.no
Kjell%202
Kjell Grøtte
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 22
Mob: 91 89 22 94
kjell.grotte@romerikerevisjon.no
Mathy%201
Mathyvathany Thilakesan 
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 15
Mob: 46 47 18 97
mathyvathany.thilakesan@romerikerevisjon.no
Avdeling for forvaltningsrevisjon og selskapskontroll
Inger-Berit
Inger Berit Faller
seniorrådgiver
Tlf.nr: 66 10 69 09
Mob: 90 72 88 05
inger.berit.faller@romerikerevisjon.no
Hung%201
Hung Tien Vu
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 25
Mob. 45 46 86 53
hung.tien.vu@romerikerevisjon.no
DSC_7244-edit%20Tord
Tord  Willumsen
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69  14
Mob: 91 19 27 85
tord.willumsen@romerikerevisjon.no
%C3%98yvind%20SF
Øyvind S. Førde (permisjon)
advokat
Mob: 45 25 65 55
øyvind.schage.forde@romerikerevisjon.no
DSC_3860-edit%20%20Hilde
Hilde Gamkinn
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 18
Mob: 97 16 06 47
hilde.gamkinn@romerikerevisjon.no
Kari
Kari Tvetbråten
forvaltningsrevisor
Mob:    99 04 32 55
kari.tvetbråten@romerikerevisjon.no
Karoline
Karoline Hovstad
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 13
Mob: 97 54 60 47
karoline.hovstad@romerikerevisjon.no
Hanne%20Foretrukket
Hanne Tømte
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 16
Mob: 95 93 07 65
hanne.tomte@romerikerevisjon.no
RRi%20RGB%20symbol
Miriam Sethne
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 24
Mob: 41 57 09 80
miriam.sethne@romerikerevisjon.no
DSC_3877-edit%20Morten
Morten L. Kallevig
oppdragsansvarlig forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 08
Mob: 48 17 06 84
morten.kallevig@romerikerevisjon.no
Lik denne siden
Vi hjelper kommunene med:
Regnskapsrevisjon
Forvaltningsrevisjon
Selskapskontroll
Undersøkelser/granskning
Foredrag
Konsulenttjenester
Send oss en forespørsel:
Navn og etternavn
Epost
Telefon
Velg tjeneste:






Melding

Vi lagrer informasjon om deg slik at vi kan kontakte deg og sende deg relevant innhold per epost. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket. Les mer om vår personvernpolicy her.
Vår nettside bruker informasjonskapsler. romerikerevisjon.no bruker informasjonskapsler primært til trafikkmåling og innholdsoptimalisering. Fortsett å bruke siden som vanlig hvis du godtar dette. Les mer om vår bruk av informasjonskapsler  her
Har du viktig informasjon, kontakt oss her
Vi hjelper kommunene med:
Regnskapsrevisjon
Forvaltningsrevisjon
Selskapskontroll
Undersøkelser/granskning
Foredrag
Konsulenttjenester
Send oss en forespørsel: