Ansatte

Ledelse og administrasjon
Nina
Nina Neset
revisjonssjef
Tlf.nr 66 10 69 01
Mob: 92 40 08 32
nina.neset@romerikerevisjon.no
Oddny%20%20FORETRUKKET
Oddny Ruud Nordvik
ass. revisjonssjef
Tlf.nr: 66 10 69 02
Mob: 97 57 42 40
oddny.ruud.nordvik@romerikerevisjon.no
Ingrid%20H
Ingrid Heiene
leder  administrasjon
Tlf.nr: 66 10 69  00
Mob: 90 56 90 37
ingrid.heiene@romerikerevisjon.no
Avdeling for regnskapsrevisjon
Camilla
Camilla Eide
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 28
Mob: 48 18 70 18
camilla.eide@romerikerevisjon.no
Atle
Atle  Nordby
senior regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 10
Mob: 95 81 21 38
atle.nordby@romerikerevisjon.no
DSC_9489%20Tine%20Kristin
Tine Kristin Granøien
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 04
Mob.:  91 87 06 49
tine.kristin.granoien@romerikerevisjon.no
Kristin
Kristin Hansstein
senior regnskapsrevisor

Tlf.nr: 66 10 69 03
Mob: 91 84 84 93
kristin.hansstein@romerikerevisjon.no
Roger%202
Roger Gulbrandsen
senior regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 17
Mob: 47 80 56 25
roger.gulbrandsen@romerikerevisjon.no
Heidi
Heidi Sæther
senior regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 23
Mob: 92 68 70 34
heidi.saether@romerikerevisjon.no
RRi%20RGB%20symbol
Anders O. Formoe
senior regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 17
Mob: 92 83 17 60
anders.o.formoe@romerikerevisjon.no
B%C3%B8rge%201
Børge Haukland
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 12
Mob: 92 61 77 68
borge.haukland@romerikerevisjon.no
Mathy%201
Mathyvathany Thilakesan 
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 15
Mob: 46 47 18 97
mathyvathany.thilakesan@romerikerevisjon.no
Hege
Hege Berntsen
Regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 29
Mob: 92 66 29 71
hege.berntsen@romerikerevisjon.no
Avdeling for forvaltningsrevisjon og selskapskontroll
Miriam
Miriam Sethne
oppdragsansvarlig forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 24
Mob: 41 57 09 80
miriam.sethne@romerikerevisjon.no
Karoline
Karoline Hovstad
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 13
Mob: 97 54 60 47
karoline.hovstad@romerikerevisjon.no
DSC_7244-edit%20Tord
Tord  Willumsen
senior forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69  14
Mob: 91 19 27 85
tord.willumsen@romerikerevisjon.no
Kari
Kari Tvetbråten
senior forvaltningsrevisor
Mob:    99 04 32 55
kari.tvetbraten@romerikerevisjon.no
Kristin%20F_L%20-%20Foretrukket
Kristin Fragell Lillevold
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 25
Mob: 92 42 99 12
kristin.lillevold@romerikerevisjon.no
Alice
Alice Xiao Yuan
forvaltningsrevisor
Tlf.nr:  66 10 69   22
Mob: 97 54 13 44
Alice.Xiao.Yuan@romerikerevisjon.no

 
%C3%98yvind
Øyvind Nordbrønd Grøndahl
oppdragsansvarlig forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 19
Mob: 41 59 66 58
oyvind.grondahl@romerikerevisjon.no
Hanne%20Foretrukket
Hanne Tømte (i permisjon)
forvaltningsrevisor
Mob: 95 93 07 65
hanne.tomte@romerikerevisjon.no
Isha%20-%20Foretrukket
Isha Sharma
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 18
Mob:  91 58 18 37
isha.sharma@romerikerevisjon.no
Lik denne siden
Vi hjelper kommunene med:
Regnskapsrevisjon
Forvaltningsrevisjon
Selskapskontroll
Undersøkelser/granskning
Foredrag
Konsulenttjenester
Send oss en forespørsel:
Navn og etternavn
Epost
Telefon
Velg tjeneste:






Melding

Vi lagrer informasjon om deg slik at vi kan kontakte deg og sende deg relevant innhold per epost. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket. Les mer om vår personvernpolicy her.