Ansatte

Ledelse og administrasjon
Oddny%20%20FORETRUKKET
Oddny Ruud Nordvik
kst. revisjonssjef
Tlf.nr: 66 10 69 02
Mob: 97 57 42 40
oddny.ruud.nordvik@romerikerevisjon.no
Ingrid
Ingrid Heiene
leder  administrasjon
Tlf.nr: 66 10 69  00
Mob: 90 56 90 37
ingrid.heiene@romerikerevisjon.no
Nina%202
Nina Neset
kst ass. revisjonssjef
Tlf.nr 66 10 69 01
Mob: 92 40 08 32
nina.neset@romerikerevisjon.no
%C3%98yvind%20NG%203
Øyvind Nordbrønd Grøndahl
kst.  avdelingsleder  forvaltningsrevisjon
Tlf.nr: 66 10 69 19
Mob: 41 59 66 58
oyvind.grondahl@romerikerevisjon.no
Avdeling for regnskapsrevisjon
Camilla%20Foretrukket
Camilla Eide
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 28
Mob: 48 18 70 18
camilla.eide@romerikerevisjon.no
Atle
Atle  Nordby
senior regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 10
Mob: 95 81 21 38
atle.nordby@romerikerevisjon.no
DSC_9489%20Tine%20Kristin
Tine Kristin Granøien
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 04
Mob.:  91 87 06 49
tine.kristin.granoien@romerikerevisjon.no
Kristin%201%20Foretrukket
Kristin Hansstein
avdelingsleder regnskapsrevisjon

Tlf.nr: 66 10 69 03
Mob: 91 84 84 93
kristin.hansstein@romerikerevisjon.no
Roger%202
Roger Gulbrandsen
senior regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 17
Mob: 47 80 56 25
roger.gulbrandsen@romerikerevisjon.no
Heidi%202
Heidi Sæther
senior regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 23
Mob: 92 68 70 34
heidi.saether@romerikerevisjon.no
RRi%20RGB%20symbol
Anders O. Formoe
senior regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 17
Mob: 92 83 17 60
anders.o.formoe@romerikerevisjon.no
B%C3%B8rge%201
Børge Haukland
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 12
Mob: 92 61 77 68
borge.haukland@romerikerevisjon.no
Mathy%201
Mathyvathany Thilakesan 
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 15
Mob: 46 47 18 97
mathyvathany.thilakesan@romerikerevisjon.no
Hege%20FORETRUKKET
Hege Berntsen
Regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 29
Mob: 92 66 29 71
hege.berntsen@romerikerevisjon.no
Avdeling for forvaltningsrevisjon og selskapskontroll
DSC_7244-edit%20Tord
Tord  Willumsen
senior forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69  14
Mob: 91 19 27 85
tord.willumsen@romerikerevisjon.no
Karoline
Karoline Hovstad
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 13
Mob: 97 54 60 47
karoline.hovstad@romerikerevisjon.no
Kari
Kari Tvetbråten
senior forvaltningsrevisor
Mob:    99 04 32 55
kari.tvetbråten@romerikerevisjon.no
RRi%20RGB%20symbol
Miriam Sethne
oppdragsansvarlig forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 24
Mob: 41 57 09 80
miriam.sethne@romerikerevisjon.no
Kristin%20F_L%20-%20Foretrukket
Kristin Fragell Lillevold
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 25
Mob: 92 42 99 12
kristin.lillevold@romerikerevisjon.no
Hanne%20Foretrukket
Hanne Tømte (permisjon)
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 16
Mob: 95 93 07 65
hanne.tomte@romerikerevisjon.no
Isha%20-%20Foretrukket
Isha Sharma
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 18
Mob:  91 58 18 37
isha.sharma@romerikerevisjon.no
Lik denne siden
Vi hjelper kommunene med:
Regnskapsrevisjon
Forvaltningsrevisjon
Selskapskontroll
Undersøkelser/granskning
Foredrag
Konsulenttjenester
Send oss en forespørsel:
Navn og etternavn
Epost
Telefon
Velg tjeneste:






Melding

Vi lagrer informasjon om deg slik at vi kan kontakte deg og sende deg relevant innhold per epost. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket. Les mer om vår personvernpolicy her.