Romerike-revisjon-RGB
Romerike-revisjon-RGB
mobilmeny

Ansatte

Ledelse og administrasjon
Nina
Nina Neset
revisjonssjef
Tlf.nr 66 10 69 01
Mob: 92 40 08 32
nina.neset@romerikerevisjon.no
Ingrid%20H
Ingrid Heiene
leder  administrasjon
Tlf.nr: 66 10 69  00
Mob: 90 56 90 37
ingrid.heiene@romerikerevisjon.no
Julie
Julie Garsiot
sekretær
Tlf.nr: 66 10 69 11
Mob: 911 11 261
Julie.Garsiot@romerikerevisjon.no
Avdeling for regnskapsrevisjon
Atle
Atle  Nordby
avdelingsleder regnskapsrevisjon
Tlf.nr: 66 10 69 10
Mob: 95 81 21 38
atle.nordby@romerikerevisjon.no
Camilla
Camilla Eide
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 28
Mob: 48 18 70 18
camilla.eide@romerikerevisjon.no
DSC_9489%20Tine%20Kristin
Tine Kristin Granøien
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 04
Mob.:  91 87 06 49
tine.kristin.granoien@romerikerevisjon.no
Kristin
Kristin Hansstein
oppdragsansvarlig revisor kirker og menighetsråd
Tlf.nr: 66 10 69 03
Mob: 91 84 84 93
kristin.hansstein@romerikerevisjon.no
Roger%202
Roger Gulbrandsen
senior regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 17
Mob: 47 80 56 25
roger.gulbrandsen@romerikerevisjon.no
Heidi
Heidi Sæther
senior regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 23
Mob: 92 68 70 34
heidi.saether@romerikerevisjon.no
RRi%20RGB%20symbol
Anders O. Formoe
senior regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 17
Mob: 92 83 17 60
anders.o.formoe@romerikerevisjon.no
B%C3%B8rge%201
Børge Haukland
oppdragsansvarlig revisor
Tlf.nr: 66 10 69 12
Mob: 92 61 77 68
borge.haukland@romerikerevisjon.no
Mathy%201
Mathyvathany Thilakesan 
regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 15
Mob: 46 47 18 97
mathyvathany.thilakesan@romerikerevisjon.no
Hege
Hege Berntsen
Regnskapsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 29
Mob: 92 66 29 71
hege.berntsen@romerikerevisjon.no
Avdeling for forvaltningsrevisjon og selskapskontroll
%C3%98yvind
Øyvind Nordbrønd Grøndahl
avdelingsleder forvaltningsrevisjon 
Tlf.nr: 66 10 69 19
Mob: 41 59 66 58
oyvind.grondahl@romerikerevisjon.no
Miriam
Miriam Sethne
oppdragsansvarlig forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 24
Mob: 41 57 09 80
miriam.sethne@romerikerevisjon.no
Karoline
Karoline Hovstad
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 13
Mob: 97 54 60 47
karoline.hovstad@romerikerevisjon.no
Kari
Kari Tvetbråten 
senior forvaltningsrevisor
Mob:    99 04 32 55
kari.tvetbraten@romerikerevisjon.no
Kristin%20F_L%20-%20Foretrukket
Kristin Fragell Lillevold
senior forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 25
Mob: 92 42 99 12
kristin.lillevold@romerikerevisjon.no
Alice
Alice Xiao Yuan
forvaltningsrevisor
Tlf.nr:  66 10 69   22
Mob: 97 54 13 44
Alice.Xiao.Yuan@romerikerevisjon.no

 
Isha%20-%20Foretrukket
Isha Sharma
forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69 18
Mob:  91 58 18 37
isha.sharma@romerikerevisjon.no
DSC_7244-edit%20Tord
Tord  Willumsen
senior forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69  14
Mob: 91 19 27 85
tord.willumsen@romerikerevisjon.no
Roar
Roar A. Kristensen
senior forvaltningsrevisor
Tlf.nr: 66 10 69   02
Mob: 994 50 691
roar.andreas.kristensen@romerikerevisjon.no
Lik denne siden
Vi hjelper kommunene med:
Regnskapsrevisjon
Forvaltningsrevisjon
Selskapskontroll
Undersøkelser/granskning
Foredrag
Konsulenttjenester
Send oss en forespørsel:
Vi lagrer informasjon om deg slik at vi kan kontakte deg og sende deg relevant innhold per epost. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket. Les mer om vår personvernpolicy her.